Славни

Кристинчето сака нешто да ви каже

Кристина Башам е „штреберица“, економистка и политичка аналитичарка во Силиконската долина, судејќи барем според нејзиниот Инстаграм профил. Ја следат скоро 3 милиони фанови кои сериозно имаат што да видат од понудата на Кристинчето.

Advertisements
To Top