Славни

Кортни Кокс и Бекам разголени во џакузи – видео кое ги разбранува медиумите

Видеото кое го објави Кортни Кокс, на кое таа и Дејвид Бекам се заедно во џакузи, при што Кортни го држи Бекам под вода за ногата, ги разбранува таблоидите и нивните читатели.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Courteney Cox (@courteneycoxofficial) on

Нормално, пред да почнат да се пласираат поостри реакции и шпекулации, на интернет беше објавена и друга фотографија, на која се прикажани актерите Џеси Тајлер Фергусон и Ерик Стоунстрет од серијата „Модерно семејство“, кои им се придружиле во џакузито.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jesse Tyler Ferguson (@jessetyler) on

По тоа стана јасно дека 44-годишниот поранешен фудбалер и 55-годишната sвезда од серијалот „Пријатели“ се на гости кај остатокот од тимот на серијата „Модерно семејство“, чиј голем обожавател е Дејвид Бекам.

Бекам подоцна објави фотографија каде заедно го читаа сценариото на серијата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by David Beckham (@davidbeckham) on

„Сретнав нов ПРИЈАТЕЛ на работа“, се пошегува тој.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Eric Stonestreet (@ericstonestreet) on

Дека неговата сопруга Викторија нема проблем со ова, потврдува и нејзиниот коментар: „Не можам да дочекам. Бакнеж“.

Advertisements
To Top