Кога Римац ти е газда…


Ќе игра ли Елмас против Баерн Минхен!? ↓↓↓


Мате Римац му приреди привилегирано уникатно искуство на долгогодишен вработен во компанијата за денот на неговата венчавка.

Римац објави видео на кое се гледа како Невера дрифта околу младенците Дарио и Матеа.

„Пред сите да ме бараат за ова – не може – ова е привилегија за оние кои се во компанијата откако последен пат ја исклучија струјата затоа што не можевме да платиме“, се пошегува Римац во описот.