Кло Кардашијан во влажно издание


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Откако реши да го обликува своето тело, Клои Кардашијан, стана пример за многу жени, за тоа дека ако се сака, се може.

Реалити ѕввездата се фрли на напорни тренинзи и строга диета, по што конечно ги доби идеалните пропорции кои ги посакуваше.

Таа не е класично слаба девојка, но затоа е совршено затегната. Клои ги покажа своите жешки облини во влажно издание додека се одмора на Костарика.