Ким гола на дрво


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Ким Кардашијан на Инстаграм лупна уште една жешка и провокативна фотографија, на која угул гола позира качена на дрво, облечена само во чизми.

„Чест ми беше да позирам за Мерт и Маркус, за нивната нова книга“, напиша во описот славната Кардашијан.

Мерт и Маркус, инаку, се модните фотографи Мерт Алас и Маркус Пигот, познати по своите портрети на софистицирани и моќни жени.