Спорт

Камп Ноу го исвирка Игуаин, еве како тој им врати на свирежите (видео)

Играчот на Јувентус, Гонзало Игуаин, на ваков начин им одговори на исвиркувањата од публиката на стадионот од Барселона. Многу медиуми го осудија овој неспортски потег.

To Top