Калаши повторно бесрамно провокативна


Дерби до Дерби! Комплетен фудбалски викенд ↓↓↓


Најпопуларната албанска старлета Калаши Кобреша без срам редовно се фотографира и ги радува своите бројни обожаватели особено оние од посилниот пол.

A photo posted by Kallashi (@kallashi_lady) on

Провокативните и секси фото изданија за неа се секојдневна дисциплина, а овојпат во прв план ги стави своите огромни гради.

A photo posted by Kallashi (@kallashi_lady) on

Се разбира, поради тоа Калаши е ултра популарна на Инстаграм, а албанските медиуми ја споредуваат со светски познатата Ким Кардашиан.

A photo posted by Kallashi (@kallashi_lady) on

A photo posted by Kallashi (@kallashi_lady) on

A photo posted by Kallashi (@kallashi_lady) on

A photo posted by Kallashi (@kallashi_lady) on

A photo posted by Kallashi (@kallashi_lady) on

A photo posted by Kallashi (@kallashi_lady) on

A photo posted by Kallashi (@kallashi_lady) on

A photo posted by Kallashi (@kallashi_lady) on