Јапонците се магионичари за пинг-понг (видео)


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Типциве прават чуда со пингпонгарската лопатка и пингпонгарското топче, комбинирајќи многу други придружни предмети.