Ја избраа за најубава навивачка на Реал Мадрид – таа „за фала“ се раслече гола (18+)

Мирта Соса е Плејбој зајачица од Парагвај која минатата година даде ветување дека ќе позира гола ако Реал Мадрид ја освои Лигата на шампионите, па си достоја на зборот и го исполни она што го вети.

А навивачите на Реал ја прогласија за најубава навивачка на „Кралевите“ за минатата 2016 година.