Славни

Ја бива за „тресење“ – вака го прави тоа жешката Сара

Сара Саиферт вчера објави ново видео на кое уште еднаш ги покажа своите тверкачки вештини, а само неколку часа подоцна нејзината снимка ја сподели на социјалните мрежи познатиот музичар Шон Пол.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by SEAN PAUL (@duttypaul) on

Најпознатата хрватска „тверкерка“, со која локалната публика се запозна на „Суперталент“ во 2017 година, се пофали на Фејсбук со тоа што ѕвездата од Јамајка го споделил нејзиното видео. „Шон Пол го објави моето видео на тверкање. Среќна сум колку што не можам да опишам”, напиша таа на Фејсбук.

Нејзиното ново тверкање Шон Пол со своите повеќе од 10 милиони обожаватели, го сподели на Фејсбук и на Инстаграм каде што има повеќе од 1,2 милиони следбеници, а многу од нив беа воодушевени.

To Top