Израелските секси воинки повторно растураат на Инстаграм


Викендов дерби, до дерби - се враќа клубскиот фудбал! ↓↓↓Инстаграм профилот Hot Israeli Army Girls е апсолутен хит на социјалната мрежа со над 45.000 следбеници, бројка која незадржливо расте, кои секојдневно уживаат во жешките фотки од женските припаднички на израелската армија.

Во Израел сите, па така и девојките, на 18 години мора да отслужат воен рок во траење од најмалку две години.