„Изгледаш како да свршуваш!“


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Една од најпознатите српски манекенки, која за многумина важи за најубавата Србинка, по којзнае кој пат ја заскокотка фантазијата на нејзините Инстаграм следбеници.

Потпрена на ѕид во секси заводлива поза, Софија Милошевиќ ги воодушеви своите повеќе од 270.000 обожаватели на социјалната мрежа, кои ја почестија и опсипаа со куп „лајкови“ и  коментари од секаков вид на фотографијата.

A post shared by SofijaMilo (@sofijamilo) on

„Што си зинала“, „Си се поправила“, „Како да свршуваш“, „Да не какаше?“, „Секси стапала“ се само некои од најразличните коментари со кои ја „испочитуваа“ фановите.

A post shared by SofijaMilo (@sofijamilo) on

Секси убавицата е во врска со фудбалерот Адем Љајиќ, кој моментално игра за Торино.

A post shared by SofijaMilo (@sofijamilo) on

A post shared by SofijaMilo (@sofijamilo) on

A post shared by SofijaMilo (@sofijamilo) on