Славни

Игор и пее на Илина: „Брусилица, ти само једна мала, брусилица“

На Игор Џамбазов и на Илина Арсова дефинитивно им е забавно и интересно во Дојран. Откако во јавноста излезе веста дека тие се во љубовна врска, на Инстаграм редовно споделуваат симпатични, но и забавни фотографии. А еве и една снимка.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Мајка Ти и Татко Ти (@majkatiitatkoti) on

Advertisements
To Top