Иднината на моторџиските авантури: BMW мотор кој се вози без заштитен шлем


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Самобалансирачки, нула емисија на штетни гасови, со одлична комуникација помеѓу возачот и околината, со него доаѓаат и паметни очила, паѓањето е речиси невозможно – така тврдат и така го опишуваат футуристичкиот концепт на две тркала од BMW.