Храбри жени – протестираа среде Кабул против Талибанците откако овие го освоија градот


Уште еден поткаст! Fat Cacko: Од гитара до Fat kitchen bistro и најдобриот бургер во градот ↓↓↓


Барањата им се социјални и политички права за жените.