Хајди Клум во топлес издание ужива „на пеперутка“


Дерби викенд: Ел Класико, дерби на Италија и битка за Рим! ↓↓↓Кога планетарно популарната манекенка и модна икона, Хајди Клум, со провокација и сексапил ќе посака да го привлече вниманието на медиумската и пошироката јавност врз себе, точно знае како да го направи тоа бидејќи ја има добитната комбинација од секси тело и неодолив шарм.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

Една од последните фотки кои Клум ги објави на Инстаграм е нејзино топлес издание во кое мерачи во топлите морски води. Таа студените ноемвриски денови ги минува на плажа на топлите мориња, од каде ги провоцира и поздравува своите Инстаграм обожаватели.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

Германската манекенка е во врска со 17 години помладиот пејач и не крие дека е многу вљубена.Тие се во врска од март годинава, а прв пат папараците ги уловија на одмор во Мексико.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on