Вебкафе

Грешките во паркур егзибициите болат пеколно (видео)

Ако практикувате некој спорт или некоја спортска рекреација и во случај на невнимание паднете или се удрите, нормално дека ќе имате последици и тоа ќе ве боли. Но, ако сте адреналински зависник од паркур, секоја таква грешка и пад боли тројно повеќе. Боли пеколно.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top