НЕОЧЕКУВАНО ПОКАЖА ПОВЕЌЕ ОД ПЛАНИРАНОТО: Но, реакцијата е непроценлива!


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Шпанската водителка Адриана Абениа доживеа мала незгода со нејзиниот фустан кога позираше пред фотографите на доделувањето на наградите од списанието GQ во Мадрид.

A post shared by Adriana Abenia (@adrianaabenia) on

Секси блондинката генијално реагираше на градата која испадна од ионака претерано деколтираниот лефтерен фустан кога сфати што се случи.

Брзо се сврте и си го поправи фустанот, но со оглед на тоа дека истиот беше со провиден дизајн, за фотографите тоа беше „кец на десетка“ за да ја фотографираат и нејзината атрактивна задница.

A post shared by Revista LOVE (@revista_love) on