Славни

Голото тело „на тацна“: Ким во провиден фустан на плажа (18+)

37-годишната „риалити“ ѕвезда веќе нема граници за разголувањето, па уште еднаш, во свој стил, го покажа своето разголено тело во влажен, бел, провиден фустан на фотосесија на плажа во Малибу.

Позирајќи пред океанот во заводливи пози таа го задржа природниот изглед со минималистичка шминка на лицето.

To Top