Го имаме голот на сезоната: Ова е НЕВЕРОЈАТНО! (видео)


Unboxing: Што е ново во студиото на BMG Network!? ↓↓↓


Неверојатен гол постигна играчот на Гранада, Серхио Пења против Тенерифе во втората шпанса лига.

Во 18-та минута Пења со фантастичен волеј од многу тешка позиција го матираше гостинскиот голман. Погледнете, ова е навистина ремек-дело!