Ги фатил бесот на старост: Шест пензионери уапсени за групно „онадење“ во парк


Ќе игра ли Елмас против Баерн Минхен!? ↓↓↓


Полициските служби во Кентаки, САД, уапсија една пензионерка и пет пензионери поради групен секс на јавно место во парк.

Се ова се случило минатата недела во Фирфилд откако полицијата добила дојава дека на ова место често се случуваат вакви ескплицитни евенти.

Уапсени се Даниел Добинс (67), Ото Д. Вилиамс (62), Чарлс Л. Ардито (75), Џон Линартз (62), Ричард Батлер (82) и неговата сопруга Џус Батлер (85).

Сите се обвинети за нарушување на јавниот ред и мир, еден од пензионерите е пронајден како во својот автомобил седи насмеан без никаква облека на себе.

Полицијата ги зголемила мерките за безбедност на тоа подрачје откако имало повеќе пријави за сексуални активности на сомнителни парови.