Славни

Гази на Инстаграм: Анистон е нова инста-кралица – 4 милиони допаѓања во само еден ден

Иако е една од славните холивудски фаци кои последни се активираа на Инстаграм, актерката Џенифер Анистон  веќе слободно можеме да ја наречеме кралица на оваа социјална платформа.

„Џен во црно“, напиша Анистон во описот на фотографија снимена од грб во друштво на нејзиниот телохранител. Џенифер е прикажана во секси црн фустан со отвор на задниот дел.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Aniston (@jenniferaniston) on

На повеќе од четири милиони луѓе им се допадна оваа фотографија за помалку од 24 часа.

Патем, Џенифер моментално ја следат повеќе од 18 милиони луѓе на Инстаграм, а нејзиниот прв пост, селфи со колегите од серијата „Пријатели“, кое буквално го сруши Инстаграм на неколку секунди и досега има собрано 14,9 милиони допаѓања.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Aniston (@jenniferaniston) on

To Top