Видео

Фудбалска магија на Меси во реклама за Пепси

Лионел Меси и сезонава игра во фантастична форма и тој е еден од најзаслужните што Барселона е во мртва трка со Атлетико и Реал за титулата во Ла Лига.

Често пати Меси покрај мајсториите на теренот своите вештини ги покажува и во раззни реклами. Сега во реклама на „Пепси“ ја имаше главната улога – погледнете што изведе.

To Top