Славни

Фудбалерот вљубен „до уши“: Оваа руска убавица е новата девојка на Нејмар

Според тврдењата кои ги пласира британскиот таблоид „The Sun“, најскапиот фудбалер на светот, Бразилецот Нејмар, „до уши“ е заљубен во неговата нова девојка, атрактивната руска убавица Катерина Сафарова.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Katerina Safarova (@kat_safarova) on

Нејмар и Катерина се „пријатели“ на социјалните мрежи на кои имаат и неколку заеднички фотки.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Katerina Safarova (@kat_safarova) on

Убавата Русинка воопшто не крие дека ги следи мечевите на клубот на Нејмар, ПСЖ.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Katerina Safarova (@kat_safarova) on

Тие двајца сепак не потврдуваат дека се во врска иако „The Sun“ уверува дека Нејмар и Катерина веќе некое време се во врска.

 

View this post on Instagram

 

Till the end of time ❤️

A post shared by Katerina Safarova (@kat_safarova) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Katerina Safarova (@kat_safarova) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Katerina Safarova (@kat_safarova) on

To Top