Фраериштето ги засени сите присутни на кралската венчавка


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Легендарниот 43-годишен англиски фудбалер Дејвид Бекам веќе пет години ужива во фудбалската пензија, но далеку од тоа дека престанал да биде активен.

Бекам плови во разни бизнисменски води, а е заштитно лице и на многу светски познати брендови. Секако, својот имиџ „дебело“ го наплаќа.

Каде и да се појави, предизвикува воздишки, па така беше и на кралската венчавка во Лондон, каде просто го украде шоуто и ги засени сите присутни на церемонијата.

Таму беше заедно со сопругата Викторија Бекам, која буквално остана во сенка на својот маркантен сопруг.