Фото: Оваа убавица ќе го бодри Јувентус во Рим!


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Јувентус и Лацио вечерва го играат финалето од италијанскиот Куп, а „бјанконерите“ ќе се обидат да го освојат првиот трофеј од посакуваните три.

Јувентус е во „предност“ бидејќи на трибините ќе ја има својата „муза“, атрактивната Валентина која секогаш им носи среќа на „бјанконерите“.

Валентина е ќерка на тренерот Алегри, а стана миленичка на навивачите на Јувентус не само поради страстите со кои таа ги следи мечевите, туку и поради убавината и сексапилните фотографии кои редовно таа ги споделува на социјалните мрежи.