Фото: Огромниот задник на Ники Минаж едвај го собира во селфи


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Пејачката Ники Минаж објави фотографии од нејзиниот огромен задник, а фановите буквално останаа без текст.

Иако големиот задник со години е заштитен знак за Ники Минаж, многумина сметаат дека нејзината позадина никогаш не била поголема.

Lil bad Trini bitch ?

A post shared by Nicki Minaj (@nickiminaj) on

Не е ни чудо што оваа нејзина фотографија за кратко време собра повеќе од милион лајкови…

A post shared by Nicki Minaj (@nickiminaj) on