ФОТО: Италијанците полудеа по секси докторката која го заведе фудбалерот на Милан!


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Откако италијанскиот гигант сезонава значително се засили, при што во Милано пристигна и Матео Пабло Мусакио, вниманието на тамошната јавност се насочи на неговата прекрасна девојка, Ирене Гонзалес Тобосо.

26-годишната Ирене е докторка за естетска медицина и модел, а поради нејзиното пославно момче, се пресели од Виљареал во Милано.

Working….????? #my? #island #ibiza #workinghard #work #medicine #plasticsurgery #aesthetics #beachlife #doctor #doc

A post shared by Irene Gonzalez Toboso (@irenegtob) on

Освен на плажа во минијатурни бикини, Ирене често позира и во болнички соби, па зошто оваа секси докторка ќе биде вистински магнет за италијанските таблоиди, можете да проверите во следните фотографии:

Agosto gélido..?❄️?? #bluesea #fitnessgirl #bikini #ibiza

A post shared by Irene Gonzalez Toboso (@irenegtob) on

Summer views??? #views #lovesea #bluesea #paradise #fitnessgirl

A post shared by Irene Gonzalez Toboso (@irenegtob) on

?????Hey docs!!! #friends #doctors #medicine #ibiza #madrid #surgery #lovemyjob #workinghard #doingmybest #mexico #aesthetics

A post shared by Irene Gonzalez Toboso (@irenegtob) on

Mi❤️

A post shared by Irene Gonzalez Toboso (@irenegtob) on

?⚡️?⚡️Do it for her #blackstyle #bikini #fitgirl #blackpower#madrid #cominghome #missingthis #lovethisplace

A post shared by Irene Gonzalez Toboso (@irenegtob) on

❤️ Just chilling #chilling #islandlife #island #ibiza #moments #sunset

A post shared by Irene Gonzalez Toboso (@irenegtob) on

Looking for the blue sea❤️ #island #islandlife #borabora #bikini #bluesea

A post shared by Irene Gonzalez Toboso (@irenegtob) on

New beginning..❤️?? #bikini #islandlife #island #start#ibiza

A post shared by Irene Gonzalez Toboso (@irenegtob) on

Take me back❤️?❤️ #islandlife #island #fitnessgirl #aroundtheworld #borabora #lovesea #bikini#frenchpolynesia

A post shared by Irene Gonzalez Toboso (@irenegtob) on

1 COMMENT

Comments are closed.