Славни

Мејведер ја прослави победата во својот стриптиз клуб, опкружен со голи убавици

Откако се врати во рингот со победата против Конор Мекгрегор во бокс мечот во Лас Вегас вреден неколку стотици милиони долари, Флојд Мејведер ноќта се реши да ја помине забавувајќи се во градот на гревот.

„Флојд Мејведер ќе дојде во својот стриптиз клуб околу три часот наутро, а потоа ќе учествува на хуманитарен кошаркарски турнир на UNLV“, најави новинарот Араш Маркази на Твитер.

Стриптиз клубот Girl Collection Мејведер го купи во мај, а на Инстаграм страницата на клубот може да се види какви убавици ги дочекуваат посетителите.

Освен тоа прикажани се и хедонистички забави, а на една од снимките Мејведер е со куп пари кои планира да ги остави на стриптизерките.

@hollywoodharmony & @_i.ammegandenise #girlcollection

A post shared by Girl Collection (@girlcollection) on

@therealanamonroe #GirlCollection

A post shared by Girl Collection (@girlcollection) on

@porsche_foxx #girlcollection

A post shared by Girl Collection (@girlcollection) on

@jessicapaz #girlcollection

A post shared by Girl Collection (@girlcollection) on

@elizabethruizxo #girlcollection

A post shared by Girl Collection (@girlcollection) on

[email protected] ?

A post shared by Ana Monroe ? (@therealanamonroe) on

Advertisements
To Top