ФОТО: Џенифер Лопез се пофали како вежба и ги покажа градите од близок агол


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Џенифер Лопез ја одржува одличната линија и на 49-годишна возраст со редовно вежбање, а овој пат се пофали и на социјалните мрежи.

Таа на Инстаграм објави неколку селфи фотки, а една од нив посебно падна в очи, особено кај машкиот дел од обожавателите.

Откако во март почна врска со маркантниот бејзбол играч, Алекс Родригез, пејачката и актерка блеска, а според многумина изгледа подобро од било кога.#tgifselfie ?

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on