Федерер изгледа одлично во елегантно одело, но почекајте да се сврти со грбот


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Носителот на 18 Грен слем титули се појави на њујоршката Мет Гала вечер пицнат во навидум „обичен“ елегнатен Гучи костим, но почекајте да се сврти со грбот, изненадувањето лежи на задната страна.