Емили има фетиш за микро бикини


Меси против Левандовски -11 ден ↓↓↓Бикини костимите се заштитен знак на жешката и заводлива убавица Емили Ратајковски.

Логично, беше прашање на време кога Емче ќе лансира и своја модна линија костими за капење. Ја нарече „Инамората“ и ја користи секоја прилика да изрекламира модели од новата колекција.

Овојпат, тоа го направи на луксузна јахта во Сардинија, Италија.

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on