Дуа Липа на заслужен одмор во Анталија


Уствари викендов е затишје пред бура! ↓↓↓


По динамичната половина година, исполнета со настапи и ангажмани, пејачката Дуа Липа заслужено ужива и одмора во привлечната Анталија.

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

Од летувањето, своите 16,5 милиони Инстаграм фанови ги почести со фотографија на која позира во костим за капење со тигарски принт кој го открива нејзиниот перфектно рамен стомак и долгите, убави нозе.

На фотографијата таа е без шминка и ужива во сончевите зраци.

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on