Добар улов на папараците: Роналдо и Георгина фотогрфирани на романтична вечера


Ќе игра ли Елмас против Баерн Минхен!? ↓↓↓


Папараците повторно го уловија Кристијано Роналдо со неговата нова девојка Георгина Родригез. Двајцата беа забележани како излегуваат од јапонски ресторан во Мадрид, во кој биле на романтична вечера.

17-12-ronaldo-georgina1

Прекрасната девојка носеше мини-фустанче со крем боја, а се покри со црно палто.

17-12-ronaldo-georgina2

17-12-ronaldo-georgina3