Деми Роуз гола на ливада


Уствари викендов е затишје пред бура! ↓↓↓


Инстаграм моделот со бујни облини Деми Роуз повторно ги заскокотка најжешките фантазии на нејзините обожаватели со супер провокативни фотографии.

Атрактивната Деми ужива на Ибица и ја користи секоја можност за правење на секси фотографии. Сега популарната манекенка одлучила да се фотографира гола на трева, единствено друштво и е кутрето.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Demi 🌹 (@demirose)

„Желба ми е засекогаш да остане вака. Мирен живот во едно ќоше на рајот“, напишала Деми под фотките кои ги воодушевија нејзините фанови.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Demi 🌹 (@demirose)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Demi 🌹 (@demirose)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Demi 🌹 (@demirose)