Славни

Деколтето мора да „вришти“ и во теретана – Мараја Кери секси и кога вежба

Кога станува збор за Мараја Кери, нема компромис дека градите истакнати преку длабоко деколте треба да бидат секогаш во прв план, дури и кога вежба во теретана.

A video posted by Mariah Carey (@mariahcarey) on

Таа вежба разголена, односно со длабоко деколте, голи нозе и на високи потпетици, а не пропушти ни да се испофали на социјалните мрежи. Добро, реално, повеќе позира отколку што вежба.

A video posted by Mariah Carey (@mariahcarey) on

A photo posted by Mariah Carey (@mariahcarey) on

Advertisements
To Top