Дали ова видео е објавено по грешка? Роналдо седи во џакузи и ја чека Георгина!


Македонија - Малта: Ни треба победа и тоа не каква било, туку газење треба! ↓↓↓Фудбалската суперѕвезда Кристиано Роналдо објави на Инстраграм стори многу необично видео.

Додека седеше во џакузи, Роналдо одлучи да го сними влегувањето на својата вереница Георгина во делот на куќата каде што се наоѓа базенот, па тоа го објави на Инстаграм.

Иако на снимката не се гледа ништо посебно, освен згодното тело на неговата девоја, сепак Роналдо одлучи да го објави на Инстаграм, а многумина мислат дека тоа го направил по грешка.