Бујните гради ќе го прснат тесниот костим за капење од фаталната Марјана


Германија пред елиминација!? - 8 ден ↓↓↓Македонската ТВ водителка и манекенка Марјана Станојковска е експерт за провокација со своите заводливи фотки кога станува збор за привлекување внимание на Инстаграм.

Таа точно знае како да ги прикова погледите од нејзините Инстаграм обожаватели на нејзиниот профил, а тоа го докажа со најновата фотка која ја објави таму.

Облечена во жежок жолт и тесен едноделен бикини кој ги истакнуваат нејзините облини, Марјана повторно докажа дека точно знае како се комуницира со фото-објективите.