Бујната плавуша која известува за нашиот Алиоски, го украде шоуто на ѕвездите на „Гордиот Албион“


Каде ќе биде најинтересно викендов!? ↓↓↓


Во еден момент од пренесот помеѓу Англија и Костарика, камерманот успеа да улови атрактивна убавица која брзо стана вирален хит.

Со оглед на тоа дека беше сместена на добро место на стадионот, беше јасно дека не е „обичен“ фан, а подоцна се покажа дека тоа е новинарката Ема Луис Џонс која работи во клубот на нашиот Егизијан Алиоски, Лидс.

За оваа атрактивна презентерка пишувавме и претходно, но ваква убавица вреди да се види и повеќе пати.

https://twitter.com/elj90/status/994696484825325568

https://twitter.com/elj90/status/980771877147865089