Бред Пит се врати во јавниот живот со Џулија Робертс под рака


Уствари викендов е затишје пред бура! ↓↓↓


Бред Пит се врати во јавниот живот и тоа рака под рака со неговата колешка и пријателка Џулија Робертс.

EXCLUSIVE - Julia Roberts and Exec. Producer Brad Pitt seen at A24's "MOONLIGHT" Screening hosted by Brad Pitt and Julia Roberts on Monday, November 08, 2016, in Los Angeles, CA. (Photo by Eric Charbonneau/Invision for A24/AP Images)

Холивудскиот актер го немаме видено откога Анџелина го поднесе барањето за развод и старателство на децата.

11-11-brad-pitt1

Бред беше дел од промоцијата на филмот Moonlight во Лос Анџелес кој го продуцираше преку својата компанија План Б.

11-11-brad-pitt3

Судејќи по фотографиите, актерот е во добра форма и покрај бурните случувања во неговиот приватен живот, а Џулија е тука да му ја даде целата пријателска поддршка.

11-11-brad-pitt4