Бившата сопруга од Џемаили: „Фудбалерите не се ништо посебно во кревет“


Дерби викенд: Ел Класико, дерби на Италија и битка за Рим! ↓↓↓Бившата сопруга на швајцарската фудбалска ѕвезда Блерим Џемаили, сексапилната и заводлива Ерјона Сулејмани, не престанува да ја провоцира јавноста.

Сексапилната Ерјона со својот провокативен стајлинг за „Ноќта на вештерките“ ги „запали “ социјалните мрежи. Таа изгледа како вистинска зајачица на Плејбој.

Слободното однесување на Ејрона било главната причина за нејзиниот развод од швајцарскиот фудбалер со потекло од Гостивар Џемаили, кој минатата година побарал развод.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Erjona Sulejmani (@erjona_sulejmani) on

Во едно реално шоу во кое учествувала Ерјона, во чии рамки жени на фудбалери откривале тајни од својот гламурозен живот, таа открила многу повеќе отколку што веројатно би требало да открие.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Erjona Sulejmani (@erjona_sulejmani) on

„Фудбалерите секако не се ништо во кревет. Сè завршуваат сами, така повеќе сакаат“, изјавила Ерјона.

По оваа нејзина изјава Џемаили веднаш побарал развод и старателство над детето, поради тоа што сметал дека манекенката не е добра мајка.