Бившата од Бибер – бескомпромисна инста-провокација со порно примеси


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Сахара Реј, австралиската манекенка чија медиумска слава вртоглаво порасна со нејзината врска со популарниот Џастин Бибер, одлично се забавува на плажа со своите пријателки, а со тоа се пофали без задршка и на својот Инстаграм профил.

Сахара сними секси едиторијал со порно ѕвездата Џеси Ендрус и пријателката Маја Степер.

A photo posted by Sahara Ray (@sahara_ray) on

A photo posted by Sahara Ray (@sahara_ray) on

A photo posted by Sahara Ray (@sahara_ray) on

A photo posted by Sahara Ray (@sahara_ray) on

A photo posted by Sahara Ray (@sahara_ray) on