Бела Торн и порно актерката Абела Денџер – видео од над 4,6 милиони прегледи


Уште еден поткаст! Fat Cacko: Од гитара до Fat kitchen bistro и најдобриот бургер во градот ↓↓↓


Краткото најавно видео за песната Shake It, кое актерката Бела Торн го објави на Инстаграм, ги запали социјалните мрежи.

На видеото, чија интегрална верзија треба да излезе на 19 февруари, Бела се милува со порно актерката Абела Денџер, а го погледнале повеќе од 4,6 милиони луѓе.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BELLA (@bellathorne)

„Се забавував кога го снимав ова видео“, напиша таа заедно со објавата.

Таа исто така објави видео во кое двете се бакнуваат и се милуваат во базен, кое го погледале 6,3 милиони луѓе.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BELLA (@bellathorne)