Атрактивната спортистка објави разголени фотографии (фото)


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Алиша Њуман е само една од спортистките кои решија дополнително да заработуваат со објавување на разголени фотографии на страни за возрасни.

Оваа атрактивна атлетичарка од Канада реши пред Олимписките игри (ОИ) во Токио да ги изненади своите фанови со провокативни слики.

27-годишната Канаѓанка по вторпат ќе настапи на ОИ, односно на најголемиот спортски настан во светот, а дотогаш сите може да уживаат на нејзиниот профил на „ОнлиФанс“.