Славни

Атрактивната Лидија Вукичевиќ мерачи на Малдиви

Славната српска актерка Лидија Вукичевиќ и на 57 години одржува одлична телесна линија и знае како да заведува со бујните атрибути.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lidija Vukićević (@vukiceviclidija) on

Вукичевиќ е активна на социјалните мрежи, каде плени и провоцира со својот заводлив изглед, меѓу другото позирајќи и во бикини изданија.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lidija Vukićević (@vukiceviclidija) on

Деновиве Лидија ужива на егзотичните Малдиви од каде објавува фотографии кои „палат и жарат“ на Инстаграм.

Advertisements
To Top