„Арт и факти“ – ново од мајсторот на римите Тонио Сан и „бит“ експертот Гоце САФ


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Чесно, достојно и буртално отворено и конкретно – за реалноста, актуелната батал ситуација во која сме заглибани и за сите останати полтрони на системот. Задолжително рап четиво.