Славни

Антонио Бандерас „откачи“ во Кан

Кој стар? Анотнио Бандерас? Таа подвижна актерска енергија и латино стратст? А бе, бркајте работа!

Холивудскиот актер Антонио Бандерас приреди вистонско шоу на црвениот тепих на Канскиот фестивал.

Популарниот актер им позираше на фотографите во Кан во неколку разлини улоги и покажа дека годините не му можат ништо.

Бандерас на црвениот тепих го демонстрираше својот „талент“ како гимнастичар, танчер и слично. Целиот перформанс го изведе пред очите на убавата колешка Пенелопе Круз.

Advertisements
To Top