Американците револтирани: Иванка Трамп, водителката и орален секс – еве за што станува збор


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


FOX NEWS се најде во проблеми заради обвинувањата за сексуално злоставување, но на неговиот водител Џеси Вотерс тоа не му било доволен знак за да запре со глупавите шеги за оралниот секс, особено ако е на сметка на Иванка Трамп.

Џеси, откако беше прикажан говорот на Иванка во Берлин удри по левицата, велејќи дека е смешно што левичарите тврдат дека ги почитуваат жените, а не ја почитуваат Иванка Трамп.

„Не разбирам што се случува тука, но навистина ми се допаѓа како таа зборува во тој микрофон“, додаде со самозадоволувачка насмевка и со гест што јасно ставаше до знаење на што мисли.

Кога се крена прашина околу таа шега, се обиде да се оправда на Твитер.

„Зборував за гласот на Иванка и за тоа како звучи како џез ди-џеј на радио. Тоа не беше шега за нешто друго“, напиша Вотерс.