Славни

23-годишната Лина Перез – одраз на заводливост и сексапил

Лина Перез практично живее облечена во бикини, поради што на Инстарграм на нејзините фотографии очи плакнат околу половина милион фанови.

Има 23 години и слободно може да се вброи во еден од поуспешните Инстаграм модели која не се срам да се раслекува пред објективот и мобилниот, со што си го зголемува бројот на обожаватели.

To Top