Прв пат во животот го виде својот татко без брада – погледнете ја реакцијата


Македонија - Малта: Ни треба победа и тоа не каква било, туку газење треба! ↓↓↓Таткото на 14-месечната Амелија Батиз прв пат се појави пред својата малечка ќеркичка без брада, а неговата сопруга ја сними реакцијата на таквата појава која ја имаше малата.

На социјалните мрежи денеска стана хит реакцијата на 14 месечната Амелија, која за прв пат го гледа татко си Џереми без брада. Еве ја нејзината реакција.